استحقاق نو اینستاگرام برای کاربران قرنطینه شده؛ لطفا در خانه بمانید


همزمان با شیوع شتابان ویروس کرونا در سراسر جهان، اینستاگرام این امکان را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد تا همزمان با برقرای تماس ویدئویی چندنفره، کاربران بتوانند فوتو‌ها و مووی‌های خود را در جمع‌های دوستانه یا فامیلی به اشتراک بگذارند.

رامین هار :

اینستاگرام با رونمایی از ویژگی نو خود با اسم «Co-Watching» یا «تماشای‌همزمان(مشترک)» در حال افزایش استحقاق‌های برقراری تماس ویدئویی از طریق این اپلیکیشن و شبکه اجتماعی است. ویژگی نو این امکان را به شما امکان می‌دهد که پست‌های اینستاگرامی خود را چه به صورت فوتو و چه در قالب مووی از طریق گپ تصویری با دوستان و اقوام خود به اشتراک بگذارید.

اینستاگرام اعلام کرده با هدف تشویق بیشتر مردم به حضور بیشتر در منازل، سعی کرده تا قبلیت نو خود را سریع‌تر از زمان تعیین شده قبلی در دسترس عموم قرار دهد تا از این طریق مردم درگیر با شیوع کرونا را به دوری از تجمعات فیزیکی تشویق کند.

قابلیت جدید اینستاگرام برای کاربران قرنطینه شده؛ لطفا در خانه بمانید

مطابق اعلام اینستاگرام این استحقاق از ۲۵ مارس برای تمام کاربران این شبکه اجتماعی در دسترس است و افراد پس از برقراری تماس ویدئویی می‌توانند با لمس نماد فوتو در پایین صفحه که در کنار امکان افزودن افراد به مکالمه تصویری قرار گرفته، فوتو‌ها و مووی‌های خود را همزمان با انجام مکالمه با دوستان و اقوام خود، به اشتراک بگذارند.

آزمایش اولیه این ویژگی نو اینستاگرام برای نخستین بار در آوریل سال ۲۰۱۹ توسط جین منچون وون، هکری شناخته شده، در توییتر افشاء شده بود.